Botswana

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Botswana

Nieruchomość na sprzedaż w Botswanie

Botswana jest krajem śródlądowym w południowej Afryce. Graniczy z Afryką Południową na południu, Namibią na zachodzie i północy, z Zimbabwe na północnym wschodzie.

Botswana ma dwa miasta o nazwie „miasto”: Gaborone, stolica, ważny ośrodek wydobywczy, a zwłaszcza wydobycie diamentów i Francistown.

Jeśli jesteś zainteresowany nieruchomościami na sprzedaż w Botswanie, przeanalizujemy rynek nieruchomości w kraju.

Rynek nieruchomości mieszkaniowych w Botswanie pozostaje w dużej mierze w tyle, ale wydaje się oferować potencjalny, ogromny wzrost. Nie ma oficjalnych danych dotyczących liczby nieruchomości na sprzedaż w Botswanie i ich cen iz tego powodu nie jest łatwo analizować rynek, nawet jeśli eksperci nieruchomości z tego miejsca deklarują, że ceny nieruchomości na sprzedaż w Botswanie mają nadal rosła w ostatnich latach.

 

Najlepsze i najciekawsze nieruchomości na sprzedaż w Botswanie znajdują się w Gaborone i Francistown. To stwierdzenie jest poparte ostatnimi badaniami przeprowadzonymi przez Centrum Finansów Mieszkaniowych w przystępnych cenach, w których wykazano, że nawet nieruchomości mieszkalne położone poza centrum miasta oferują rentowność na poziomie około 5,5%.

 

W ostatnich latach Botswana została uznana za najbardziej atrakcyjny cel inwestycyjny w Afryce, ponieważ Botswana jest uważana za jedną z najbardziej wolnych gospodarek afrykańskich, a przepisy rządowe zachęcają do wzrostu i otwarcia na handel i inwestycje zagraniczne.

Rząd Botswany aktywnie poszukuje inwestycji zagranicznych i chętnie sprzedaje grunty i nieruchomości na sprzedaż obcokrajowcom.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB